Fent nevezett géppel az a probléma,hogy nem megy rajta az RDS,kérdésem az lenne,találkozott-e vki ilyen hibával,másrészt,ha jól látom az RDS IC:LC72723,tud-e vki bizos beszerzési forrást,a HQ-nál nem is ismerik,az ASWO ismeri de 0db van mindenhol.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdvözlettel
Vadászy Gábor
Sziasztok!
Az InvasionVSH100 erősítő kapcsolási rajzát szeretném megkapni.A tanyán nem találtam.Néhány helyen kijött a működtető füst,és rajz hiányában képtelenség beazonosítani az elégett alkatrészeket.
Kellemes napot mindenkinek!
üdv: Laci
Sziasztok!Denon AVR-1404,5 csatornás házimozi erősítőben,kiment egy oldal,a végfokok,valamint minden egyéb rossz alkatrész ki lett cserélve,de bekapcsolás után pár másodperccel kikapcsol és a készenléti led villog(bekapcsolás közben is).Minden végfok jó különtápról ki lett próbálva.Végfok hiba előtt tökéletesen működött minden.Ha valaki tud segítsen!Előre is köszi!
Üdv!
A fenti mini hifivel lenne probléma. Ismerősé, szóval a kezdetekről nem tudok, csak szólt, hogy zúg az egyik hangszóró. Csak AUX-on keresztül használja az erősítő részt. A jobb csatornán, brummhoz hasonló zúgás hallatszott, de szakaszosan, tehát kb. 0,5 másodpercig igen, aztán ugyaneddig nem, és újra. A zene hallatszik ezen a csatornán is, adott hangerő felett elnyomja a zúgást. Ha teljesen levettem a hangerőt, a zúgás is abbamaradt. A bemeneti RCA kábelt lehúzva, a zúgás megmaradt.
Mi okozhat egyáltalán ilyen szakaszos zúgást? Ilyet, ebben a ritmusban még nem hallottam. A tápja ennek hagyományos trafó, diódák, puffer...semmi nagyfrekvenciás, ahogy néztem a SM-ját.
Találkoztatok már ilyennel?
Gondoltam olyanra is, hogy esetleg valamilyen másik készülék zavarhatta ott nála a hifit, ami a közelében volt, de akkor miért csak az egyik csatornát zavarta volna?